TQ2SA-L-1.5V
TQ2SA-L-1.5V Panasonic Industrial Devices
Виробник: Panasonic Industrial Devices
Low Signal Relays - PCB 2 Form C 1.5V 2A 30VDC SMD SA Typ1
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Miniature Electromagnetic Relays, Description: Relay: electromagnetic; DPDT; Ucoil: 1.5VDC; Icontacts max: 1A, Type of relay: electromagnetic, Contacts configuration: DPDT, Rated coil voltage: 1.5V DC, Contact current max.: 1A, AC contacts rating @R: 0.5A / 125V AC, DC contacts rating @R: 1A / 30V DC, Manufacturer series: TQ, Relay variant: bistable; miniature; signal, Mounting: SMD, Coil resistance: 32Ω, Body dimensions: 14x9x5.6mm, Coil power consumption: 70mW, Contact material: Ag/Au, Coil current: 46.9mA, Operating temperature: -40...70°C.
Інші пропозиції TQ2SA-L-1.5V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TQ2SA-L-1.5V Виробник : NAIS 4514 07+
на замовлення 20000 шт:
TQ2SA-L-1.5V TQ2SA-L-1.5V Виробник : Panasonic Electric Works 4514 Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 1.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 1.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: Telecom
Coil Current: 46.9 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 125VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 1.13 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
товару немає в наявності
TQ2SA-L-1,5V Виробник : PANASONIC Category: Miniature Electromagnetic Relays
Description: Relay: electromagnetic; DPDT; Ucoil: 1.5VDC; Icontacts max: 1A
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: DPDT
Rated coil voltage: 1.5V DC
Contact current max.: 1A
AC contacts rating @R: 0.5A / 125V AC
DC contacts rating @R: 1A / 30V DC
Manufacturer series: TQ
Relay variant: bistable; miniature; signal
Mounting: SMD
Coil resistance: 32Ω
Body dimensions: 14x9x5.6mm
Coil power consumption: 70mW
Contact material: Ag/Au
Coil current: 46.9mA
Operating temperature: -40...70°C