Продукція > PANASONIC > TQ2SA-L-4.5V
TQ2SA-L-4.5V
TQ2SA-L-4.5V Panasonic
mech_eng_tq.pdf
Виробник: Panasonic
Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT( (14mm 11.5mm 5.6mm)) SMD
на замовлення 850 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 500MA 4.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Approval Agency: cURus, Relay Type: Telecom, Coil Current: 15.6 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 125VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active, Load - Max Switching: 250VA, 440W.
Інші пропозиції TQ2SA-L-4.5V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TQ2SA-L-4.5V Виробник : NAIS mech_eng_tq.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
TQ2SA-L-4.5V TQ2SA-L-4.5V Виробник : Panasonic mech_eng_tq.pdf Signal Relay 4.5VDC 2A DPDT( (14mm 11.5mm 5.6mm)) SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TQ2SA-L-4.5V TQ2SA-L-4.5V Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_tq.pdf Description: RELAY TELECOM DPDT 500MA 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: cURus
Relay Type: Telecom
Coil Current: 15.6 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 125VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Load - Max Switching: 250VA, 440W
TQ2SA-L-4.5V TQ2SA-L-4.5V Виробник : Panasonic Industrial Devices 4514_fileversion-1855604.pdf Low Signal Relays - PCB 2A 4.5VDC DPDT LATCHING SMD