Продукція > PANASONIC > TQ2SA12ULCSAJ
TQ2SA12ULCSAJ
TQ2SA12ULCSAJ Panasonic
mech_eng_tq.pdf
Виробник: Panasonic
Signal Relay 12VDC 2DC/2AAC DPDT( (14mm 11.5mm 5.6mm)) SMD
на замовлення 3096 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TQ2SA12ULCSAJ TQ2SA12ULCSAJ Виробник : Panasonic mechengtq.pdf Signal Relay 12VDC 2DC/2AAC DPDT( (14mm 11.5mm 5.6mm)) SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 57
Мінімальне замовлення: 4