TQ2SA12ZJ Panasonic
nods.pdf
Виробник: Panasonic
Low-Profile Surface-Mount Relay
на замовлення 22500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Miniature Electromagnetic Relays, Description: Relay: electromagnetic; Ucoil: 12VDC; Icontacts max: 2A; 1A/30VDC, Type of relay: electromagnetic, Rated coil voltage: 12V DC, Contact current max.: 2A, AC contacts rating @R: 0.5A / 125V AC, DC contacts rating @R: 1A / 30V DC, Manufacturer series: TQ, Switched voltage: max. 110V DC; max. 125V AC, Relay variant: miniature, Mounting: SMD, Coil resistance: 1028Ω, Coil voltage min.: 9V DC, Body dimensions: 14x9x5.6mm, Coil power consumption: 140mW, Mechanical durability: 100000000 cycles, Coil current: 11.7mA, Operating temperature: -40...85°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TQ2SA12ZJ Виробник : Panasonic Low-Profile Surface-Mount Relay
Кількість Ціна
TQ2SA12ZJ Виробник : Panasonic Industrial Devices Low Signal Relays - PCB
товару немає в наявності
TQ2SA12ZJ
+1
TQ2SA12ZJ Виробник : PANASONIC mech_eng_tq.pdf Category: Miniature Electromagnetic Relays
Description: Relay: electromagnetic; Ucoil: 12VDC; Icontacts max: 2A; 1A/30VDC
Type of relay: electromagnetic
Rated coil voltage: 12V DC
Contact current max.: 2A
AC contacts rating @R: 0.5A / 125V AC
DC contacts rating @R: 1A / 30V DC
Manufacturer series: TQ
Switched voltage: max. 110V DC; max. 125V AC
Relay variant: miniature
Mounting: SMD
Coil resistance: 1028Ω
Coil voltage min.: 9V DC
Body dimensions: 14x9x5.6mm
Coil power consumption: 140mW
Mechanical durability: 100000000 cycles
Coil current: 11.7mA
Operating temperature: -40...85°C