Продукція > Реле > TQ2SA24ULCSAJ
TQ2SA24ULCSAJ
Код товару: 177580
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Ціна
TQ2SA24ULCSAJ TQ2SA24ULCSAJ Виробник : Panasonic mech_eng_tq.pdf Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (14mm 11.5mm 5.6mm)) SMD
на замовлення 22372 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 117
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 55
Мінімальне замовлення: 54