Продукція > NAIS > TQ4-L2-12V
TQ4-L2-12V NAIS
TQ_Relays_2012.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TQ4-L2-12V NAIS
Description: RELAY TELECOM 4PDT 1A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: Telecom, Coil Current: 33.3 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Obsolete, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 125VA, 110W.
Інші пропозиції TQ4-L2-12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TQ4-L2-12V TQ4-L2-12V Виробник : Panasonic Electric Works TQ_Relays_2012.pdf Description: RELAY TELECOM 4PDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: Telecom
Coil Current: 33.3 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 3 ms
Release Time: 3 ms
Part Status: Obsolete
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 125VA, 110W
товару немає в наявності
TQ4-L2-12V TQ4-L2-12V Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_tq-1299280.pdf Low Signal Relays - PCB 1A 12VDC 4PDT 2 COIL LATCH PCB