Продукція > NAIS > TQ4-L2-4.5V
TQ4-L2-4.5V NAIS
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM 4PDT 1A 4.5VDC, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: Telecom, Coil Current: 88.9 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 3 ms, Release Time: 3 ms, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції TQ4-L2-4.5V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TQ4-L2-4.5V TQ4-L2-4.5V Виробник : Panasonic Electric Works TQ_Relays_2012.pdf Description: RELAY TELECOM 4PDT 1A 4.5VDC
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: Telecom
Coil Current: 88.9 mA
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 110VDC - Max
Must Operate Voltage: 3.38 VDC