TQL821CSV33 RLG
TQL821CSV33 RLG Taiwan Semiconductor Corporation
TQL821CSV33_A2206.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 200MA, LOW-IQ 30A LOW-DROPOUT LI
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 77 µA
Voltage - Input (Max): 50V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SOP-EP
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
Grade: Automotive
Part Status: Active
PSRR: 59dB (100Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.34V @ 200mA
Protection Features: Over Temperature
Qualification: AEC-Q100
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: 200MA, LOW-IQ 30A LOW-DROPOUT LI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 77 µA, Voltage - Input (Max): 50V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SOP-EP, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, Grade: Automotive, Part Status: Active, PSRR: 59dB (100Hz), Voltage Dropout (Max): 0.34V @ 200mA, Protection Features: Over Temperature, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TQL821CSV33 RLG TQL821CSV33 RLG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TQL821CSV33_A2206.pdf Description: 200MA, LOW-IQ 30A LOW-DROPOUT LI
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 50V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Grade: Automotive
Part Status: Active
PSRR: 59dB (100Hz)
Мінімальне замовлення: 3
TQL821CSV33 RLG TQL821CSV33 RLG Виробник : Taiwan Semiconductor TQL821CSV33_A2206.pdf LDO Voltage Regulators 200mA, Low-IQ 30uA Low-Dropout Liner Regulator with Enable