TR-3216FF10-R
TR-3216FF10-R EATON/BUSSMANN
TR-3216FF1-5-R.pdf
Виробник: EATON/BUSSMANN
Category: 1206 SMD Fuses - Fast
Description: Fuse: fuse; 10A; 24VDC; quick blow; 3.2x1.6x0.89mm; SMD; 3216FF
Type of fuse: fuse
Current rating: 10A
Rated voltage: 24V DC
Fuse characteristics: quick blow
Kind of fuse: miniature
Fuse size: 3.2x1.6x0.89mm
Mounting: SMD
Manufacturer series: 3216FF
Breaking capacity: 150A
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Soldering temperature: 260°C / 10 s
Resistance: 4.5mΩ
Kind of package: reel; tape
Voltage drop: 62mV
на замовлення 2537 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE BOARD MOUNT 10A 24VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.90mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: CSA, cURus, UR, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 150A, Current Rating (Amps): 10 A, Voltage Rating - DC: 24 V, Melting I²t: 2.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR/3216FF10-R TR/3216FF10-R Виробник : Eaton - Electronics Division eaton-3216ff-surface-mount-fuse-data-sheet.pdf Description: FUSE BOARD MOUNT 10A 24VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W x 0.035" H (3.20mm x 1.60mm x 0.90mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CSA, cURus, UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 150A
Current Rating (Amps): 10 A
Voltage Rating - DC: 24 V
Melting I²t: 2.0
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Current Rating (Amps): 10 A
Voltage Rating - DC: 24 V
Melting I²t: 2.0
Мінімальне замовлення: 3
TR/3216FF10-R TR/3216FF10-R Виробник : EATON ELECTRONICS eaton-3216ff-surface-mount-fuse-data-sheet.pdf Description: EATON ELECTRONICS - TR/3216FF10-R - FUSE, SMD, 10A, 1206, FAST ACTING
tariffCode: 85361010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Nennspannung, V DC: 24V