TR20H1M50FKES
TR20H1M50FKES Vishay / Techno
tr.pdf
Виробник: Vishay / Techno
Thick Film Resistors - Through Hole 2W 1.5Mohms 1% 100ppm
на замовлення 55 шт:
Написати відгук
Description: RES 1.5M OHM 1% 2W RADIAL, Packaging: Strip, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: High Voltage, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 2.000" L x 0.125" W (50.80mm x 3.18mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.385" (9.78mm), Part Status: Active, Resistance: 1.5 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR20H1M50FKES TR20H1M50FKES Виробник : Vishay Techno tr.pdf Description: RES 1.5M OHM 1% 2W RADIAL
Packaging: Strip
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 2.000" L x 0.125" W (50.80mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.385" (9.78mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.5 MOhms