TR70MB480-01E03 VI
TR70MB480-01E03 VI Cincon Electronics Co. LTD
Datasheet-TR70M-series.pdf
Виробник: Cincon Electronics Co. LTD
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 72W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.72" L x 2.05" W x 1.22" H (120.0mm x 52.0mm x 31.0mm)
Voltage - Output: 48V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Approval Agency: CE, cURus, FCC, Nemko
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 1.5A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 72 W
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 72W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.72" L x 2.05" W x 1.22" H (120.0mm x 52.0mm x 31.0mm), Voltage - Output: 48V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Cord Length: 70.9" (1.80m), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cURus, FCC, Nemko, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 1.5A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Power (Watts): 72 W.