Продукція > VISHAY SPRAGUE > TR8M106M010C2000
TR8M106M010C2000
TR8M106M010C2000 Vishay Sprague
tr8.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0603
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.89mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - TR8M106M010C2000 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 10 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 20%, 2 ohm, M, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 0.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 2ohm, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 112mA, Produktpalette: MICROTAN TR8 Series, Hersteller-Größencode: M, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TR8M106M010C2000 TR8M106M010C2000 Виробник : Vishay Sprague tr8.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0603
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: M
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TR8M106M010C2000 TR8M106M010C2000 Виробник : VISHAY VISH-S-A0017350548-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - TR8M106M010C2000 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 10 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 20%, 2 ohm, M
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 2ohm
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 112mA
Produktpalette: MICROTAN TR8 Series
Hersteller-Größencode: M
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 5 шт:
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 112mA
Hersteller-Größencode: M
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 5 шт:
TR8M106M010C2000 TR8M106M010C2000 Виробник : Vishay / Sprague tr8.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 10volts 20% M case ESR 2 MAP