TRA45038UM TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: ANT PHANTOM UHF 450-470 NMO WHT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.400" (86.36mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Power - Max: 150 W
Написати відгук
Description: ANT PHANTOM UHF 450-470 NMO WHT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.400" (86.36mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Power - Max: 150 W.