TRAB24-49003P
TRAB24-49003P TE Connectivity
ANT-DS-TRA-B-24-49003P-1114.pdf
Виробник: TE Connectivity
Description: RF ANT 2.4GHZ/4.9GHZ DOME N FEM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz
Applications: WLAN
Gain: 0.7dBi, 0.6dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 2
VSWR: 2, 3
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.299" (58.40mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 4.9GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 100 W
на замовлення 260 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 2.4GHZ/4.9GHZ DOME N FEM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.85GHz, Applications: WLAN, Gain: 0.7dBi, 0.6dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 2, VSWR: 2, 3, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.299" (58.40mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 4.9GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Applications: WLAN
Gain: 0.7dBi, 0.6dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 2
VSWR: 2, 3
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.299" (58.40mm)
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 100 W