TRABT1420
TRABT1420 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Antennas OMNI,PH,NMO,142-160
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 151MHZ DOME NMO BASE 2.3", Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 142MHz ~ 160MHz, Gain: 0dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.500" (88.90mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 151MHz, Part Status: Active, Power - Max: 60 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRABT1420 TRABT1420 Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-TRAT1420_0816-TE&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=TRABT1420 Description: RF ANT 151MHZ DOME NMO BASE 2.3"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 142MHz ~ 160MHz
Gain: 0dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.500" (88.90mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 151MHz
Part Status: Active
Power - Max: 60 W