TRF250-080T
TRF250-080T Raychem/Littelfuse
TRF250-080T.PDF
Виробник: Raychem/Littelfuse
Самовідновлюючий запобіжник, Umax, В = 60, I, А = 3, Ihold = 0,08, It, А = 0,16, Pd, Вт = 0,6, Rпоч. = 33 Ом, Тексп, °С = -40...+85,... Група товару: Запобіжники і тримачі Корпус: TR250-S Од. вим: шт
кількість в упаковці: 2000 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2000
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.228" Dia x 0.181" T (5.80mm x 4.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Hold (Ih) (Max): 80 mA, Current - Trip (It): 160 mA, Voltage - Max: 60V (250V Int), Height - Seated (Max): 0.390" (9.90mm), Current - Max: 3 A, Time to Trip: 4 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 15 Ohms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 33 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
TRF250-080T TRF250-080T Виробник : Littelfuse Inc. Smart%20Building%20Application%20Guide.pdf Description: PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.228" Dia x 0.181" T (5.80mm x 4.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 80 mA
Current - Trip (It): 160 mA
Voltage - Max: 60V (250V Int)
Height - Seated (Max): 0.390" (9.90mm)
Current - Max: 3 A
Time to Trip: 4 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 15 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 33 Ohms
Мінімальне замовлення: 7
TRF250-080T
Додати до обраних Обраний товар
Smart%20Building%20Application%20Guide.pdf Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
TRF250-080T TRF250-080T Виробник : Littelfuse littelfuseptctrdatasheet.pdf PTC Resettable Fuse 0.08A(hold) 0.16A(trip) 60VDC 3A 0.6W 4s 15Ohm Radial 5.8 X 4.6mm Bag/Box
товару немає в наявності