TRF250-120
Smart%20Building%20Application%20Guide.pdf
Код товару: 147852
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Запобіжники (плавкі та самовідтворювані) > Термозапобіжники
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRF250-120 TRF250-120 Виробник : Raychem/Littelfuse TRF250_120T_Raychem_TE.pdf Самовідновлюючий запобіжник вивідний, Umax, В = 60, Розм, мм = 6,5 х 11 х 4,6, I, А = 3, Ihold = 120 мА, It, А = 0,24, Pd, Вт = 1, Rпоч. = 7...12 Ом, ts (It) = 1,2 с, Тексп, °С = -40...+85,... Група товару: Запобіжники і тримачі Корпус: Radial Од. вим: шт
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 498 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
TRF250-120 TRF250-120 Виробник : Littelfuse Smart%20Building%20Application%20Guide.pdf Resettable Fuses - PPTC .12A 60VDC 250VRMS
на замовлення 2333 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TRF250-120 TRF250-120 Виробник : Littelfuse littelfuseptctrdatasheet.pdf PTC Resettable Fuse 0.12A(hold) 0.24A(trip) 60VDC 3A 0.8W 0.75s 8.5Ohm Radial 6.5 X 4.6 X 7mm Bag
Мінімальне замовлення: 249
TRF250-120 TRF250-120 Виробник : Littelfuse Inc. Smart%20Building%20Application%20Guide.pdf Description: PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 120 mA
Current - Trip (It): 240 mA
Voltage - Max: 60V (250V Int)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Current - Max: 3 A
Time to Trip: 2.5 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 4 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 16 Ohms
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 71 шт:
товару немає в наявності
TRF250-120 TRF250-120 Виробник : TE Connectivity littelfuseptctrdatasheet.pdf PTC Resettable Fuse 0.12A(hold) 0.24A(trip) 60VDC 3A 0.8W 0.75s 8.5Ohm Radial 6.5 X 4.6 X 7mm Bag
TRF250-120 TRF250-120 Виробник : LITTELFUSE Smart%20Building%20Application%20Guide.pdf Description: LITTELFUSE - TRF250-120 - PTC RESETTABLE FUSE, RECTANGULAR, 60VDC
Zeit zur Auslösung: 1.5
Anschlussabstand: 5
Höhe: 11
Nennstrom, max.: 3
Haltestrom: 120
Betriebstemperatur, min.: -40
Länge: 6.5
Durchmesser: -
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Dicke: 4.6
Auslösestrom: 240
Produktpalette: PolySwitch TR Series
Sicherungsform: Rectangular
Nennspannung: 60
Betriebstemperatur, max.: 85
SVHC: To Be Advised
TRF250-120 Smart%20Building%20Application%20Guide.pdf PTC 120 мА Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт
TRF250-120 TRF250-120 Виробник : Tyco - Raychem DB2004%20F_telecom_%28301-328%29.pdf PTC 120 мА Група товару: Запобіжники електричні та аксесуари Од. вим: шт