TRF371135IRGZT
TRF371135IRGZT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135
Виробник: Texas Instruments
Description: RF DEMOD IC 1.7GHZ-6GHZ 48VQFN
Packaging: Bulk
Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Function: Demodulator
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Gain: 45dB
Noise Figure: 17.5dB
P1dB: 3dBV
LO Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
RF Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7)
Part Status: Active
Current - Supply: 370 mA
на замовлення 5627 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DEMOD IC 1.7GHZ-6GHZ 48VQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Function: Demodulator, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Gain: 45dB, Noise Figure: 17.5dB, P1dB: 3dBV, LO Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz, RF Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz, Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7), Part Status: Active, Current - Supply: 370 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRF371135IRGZT TRF371135IRGZT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135 Description: RF DEMOD IC 1.7GHZ-6GHZ 48VQFN
Mounting Type: Surface Mount
Function: Demodulator
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Gain: 45dB
Noise Figure: 17.5dB
P1dB: 3dBV
LO Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
RF Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
Part Status: Active
Current - Supply: 370 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
LO Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
RF Frequency: 1.7GHz ~ 6GHz
Current - Supply: 370 mA
TRF371135IRGZT suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135
на замовлення 75 шт:
TRF371135IRGZT TRF371135IRGZT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135 Quadrature Dmod 48-Pin VQFN EP T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TRF371135IRGZT TRF371135IRGZT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf371135 Modulator/Demodulator 1.7-6.0GHz Wide BW Dir Down Conv Rcvr