TRF372017IRGZR
TRF372017IRGZR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf372017
Виробник: Texas Instruments
Quadrature Mod 48-Pin VQFN EP T/R
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: RF MODULATOR 300MHZ-4.8GHZ 48QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Function: Upconverter, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V, P1dB: 12dBm, Test Frequency: 2.7GHz, LO Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz, RF Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz, Output Power: 3dBm, Noise Floor: -153dBm/Hz, Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7), Current - Supply: 200 mA.
Інші пропозиції TRF372017IRGZR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRF372017IRGZR TRF372017IRGZR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf372017 Quadrature Mod 48-Pin VQFN EP T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TRF372017IRGZR TRF372017IRGZR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf372017 Description: RF MODULATOR 300MHZ-4.8GHZ 48QFN
Mounting Type: Surface Mount
Function: Upconverter
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V
P1dB: 12dBm
Test Frequency: 2.7GHz
LO Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz
RF Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz
Output Power: 3dBm
Noise Floor: -153dBm/Hz
Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7)
Current - Supply: 200 mA
TRF372017IRGZR TRF372017IRGZR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf372017 Modulator/Demodulator 300MHz to 4.8GHz Qua d Modulator A 595-TRF372017IRGZT