TRF372017IRGZT
TRF372017IRGZT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf372017
Виробник: Texas Instruments
Quadrature Mod 48-Pin VQFN EP T/R
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MODULATOR 300MHZ-4.8GHZ 48QFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Function: Upconverter, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V, P1dB: 12dBm, Test Frequency: 2.7GHz, LO Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz, RF Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz, Output Power: 3dBm, Noise Floor: -153dBm/Hz, Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7), Part Status: Active, Current - Supply: 200 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRF372017IRGZT TRF372017IRGZT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf372017 Quadrature Mod 48-Pin VQFN EP T/R
на замовлення 103 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
на замовлення 103 шт:
TRF372017IRGZT TRF372017IRGZT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf372017 Description: RF MODULATOR 300MHZ-4.8GHZ 48QFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 48-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Function: Upconverter
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V
P1dB: 12dBm
Test Frequency: 2.7GHz
LO Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz
RF Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz
Output Power: 3dBm
Noise Floor: -153dBm/Hz
Supplier Device Package: 48-VQFN (7x7)
Part Status: Active
Current - Supply: 200 mA
на замовлення 120 шт:
TRF372017IRGZT TRF372017IRGZT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftrf372017 Modulator/Demodulator 300MHz to 4.8GHz Qua d Modulator A 595-TRF372017IRGZR
на замовлення 125 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Mounting Type: Surface Mount
Function: Upconverter
P1dB: 12dBm
Test Frequency: 2.7GHz
LO Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz
RF Frequency: 300MHz ~ 4.8GHz
Output Power: 3dBm
Noise Floor: -153dBm/Hz
Part Status: Active
Current - Supply: 200 mA