Продукція > KYOCERA AVX > TRJA105M020RRJ
TRJA105M020RRJ
TRJA105M020RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 20% 20V 1206
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF +/-20% 20V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA105M020RRJ TRJA105M020RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 20V 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
TRJA105M020RRJ TRJA105M020RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF +/-20% 20V
на замовлення 412 шт:
Мінімальне замовлення: 7
TRJA105M020RRJ TRJA105M020RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF +/-20% 20V