Продукція > TRJ > TRJA106M010R1800
TRJA106M010R1800
Виробник:
на замовлення 5080 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20% ESR = 1800mOhm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA106M010R1800 TRJA106M010R1800 Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20% ESR = 1800mOhm