Продукція > KYOCERA AVX > TRJA224K035R6000
TRJA224K035R6000
TRJA224K035R6000 KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.22 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.22 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA224K035R6000 TRJA224K035R6000 Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 0.22 µF
Voltage - Rated: 35 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TRJA224K035R6000 TRJA224K035R6000 Виробник : Kyocera AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD .22uF +/-10% 35V ESR=6000