Продукція > TRJ > TRJA225K010RRJ
TRJA225K010RRJ
Виробник:
на замовлення 17600000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TRJA225K010RRJ
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 2.2uF 10% ESR = 7000mOhm.
Інші пропозиції TRJA225K010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA225K010RRJ TRJA225K010RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 2.2uF 10% ESR = 7000mOhm