Продукція > KYOCERA AVX > TRJA225K016RRJ
TRJA225K016RRJ
TRJA225K016RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF +/-10% 16V
на замовлення 1953 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 16V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.55Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції TRJA225K016RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA225K016RRJ TRJA225K016RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF +/-10% 16V
TRJA225K016RRJ TRJA225K016RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 10% 16V 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.55Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 16 V