Продукція > KYOCERA AVX > TRJA225K025RRJ
TRJA225K025RRJ
TRJA225K025RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.9Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 14000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.9Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA225K025RRJ TRJA225K025RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF +/-10% 25V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
TRJA225K025RRJ TRJA225K025RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 25 V
Мінімальне замовлення: 7
TRJA225K025RRJ TRJA225K025RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF +/-10% 25V