Продукція > KYOCERA AVX > TRJA475M010RRJ
TRJA475M010RRJ
TRJA475M010RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1206
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF +/-20% 10V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJA475M010RRJ TRJA475M010RRJ Виробник : Kyocera AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF +/-20% 10V
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
TRJA475M010RRJ TRJA475M010RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1206