Продукція > KYOCERA AVX > TRJB105K035ARJ
TRJB105K035ARJ
TRJB105K035ARJ KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 1uF 10% ESR = 3400mOhm
на замовлення 1707 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJB105K035ARJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB105K035ARJ TRJB105K035ARJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 1uF 10% ESR = 3400mOhm