Продукція > AVX > TRJB106K010SRJ
TRJB106K010SRJ
TRJB106K010SRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 10% ESR = 2200mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJB106K010SRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB106K010SRJ TRJB106K010SRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 10% ESR = 2 200mOhm