Продукція > KYOCERA AVX > TRJB106K016RRJ
TRJB106K016RRJ
TRJB106K016RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1411
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.2Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1411, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.2Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB106K016RRJ TRJB106K016RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
TRJB106K016RRJ TRJB106K016RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF +/-10% 16V