Продукція > KYOCERA AVX > TRJB106K020R1000
TRJB106K020R1000
TRJB106K020R1000 KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 20 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TRJB106K020R1000 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 20 V, 1411 [Metrisch 3528], ± 10%, 1 ohm, B, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 20V, Rippelstrom: 292mA, Produktpalette: TRJ Series, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB106K020R1000 TRJB106K020R1000 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0014447638-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - TRJB106K020R1000 - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 20 V, 1411 [Metrisch 3528], ± 10%, 1 ohm, B
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 20V
Rippelstrom: 292mA
Produktpalette: TRJ Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 20V
Rippelstrom: 292mA
Produktpalette: TRJ Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: No
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 17
TRJB106K020R1000 TRJB106K020R1000 Виробник : Kyocera AVX TRJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 10uF 10% 1210 ESR= 1 Ohm
Мінімальне замовлення: 6
TRJB106K020R1000 TRJB106K020R1000 Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Grade: Automotive
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 20 V
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 5
TRJB106K020R1000 Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 10uF; 20VDC; SMD; B; 1210; ±20%; -55÷125°C; TRJ
Mounting: SMD
Tolerance: ±20%
Case: B
Type of capacitor: tantalum
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 10µF
Roll diameter max.: 180mm
ESR value:
Operating voltage: 20V DC