Продукція > KYOCERA AVX > TRJB226K010RRJ
TRJB226K010RRJ
TRJB226K010RRJ KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF +/-10% 10V
на замовлення 486 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJB226K010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB226K010RRJ trj.pdf
на замовлення 17600000 шт:
TRJB226K010RRJ TRJB226K010RRJ Виробник : AVX Corporation trj.pdf Description: CAP TANT 22UF 10V 10% 1210
товару немає в наявності
TRJB226K010RRJ TRJB226K010RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF +/-10% 10V