Продукція > KYOCERA AVX > TRJB335K035RRJ
TRJB335K035RRJ
TRJB335K035RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 3.3UF 10% 35V 1411
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.74Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 35 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 3.3UF 10% 35V 1411, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.74Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Інші пропозиції TRJB335K035RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB335K035RRJ TRJB335K035RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3UF/35V 10% ESR1800 3528-21
товару немає в наявності
TRJB335K035RRJ TRJB335K035RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3UF/35V 10% ESR1800 3528-21