Продукція > KYOCERA AVX > TRJB335M025RRJ
TRJB335M025RRJ
TRJB335M025RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.74Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 25 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.74Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Інші пропозиції TRJB335M025RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB335M025RRJ TRJB335M025RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
TRJB335M025RRJ TRJB335M025RRJ Виробник : Kyocera AVX TRJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3UF/25V 20%ESR3700 3528-21