Продукція > KYOCERA AVX > TRJB475K035R1500
TRJB475K035R1500
TRJB475K035R1500 KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Grade: Automotive, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 35 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJB475K035R1500 TRJB475K035R1500 Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 4.7uF 10% ESR = 1500mOhm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
TRJB475K035R1500 TRJB475K035R1500 Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Grade: Automotive
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 6
TRJB475K035R1500 TRJB475K035R1500 Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 4.7uF 10% ESR = 1500mOhm