Продукція > AVX > TRJC106K025H0600
TRJC106K025H0600
TRJC106K025H0600 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 10uF 10% ESR = 600mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук