Продукція > AVX > TRJC156K010RRJ
TRJC156K010RRJ
TRJC156K010RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 15uF 10% ESR = 2000mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук