Продукція > AVX > TRJC156K025RRJ
TRJC156K025RRJ
TRJC156K025RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 15uF 10% ESR = 720mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук