Продукція > AVX > TRJC226M020RRJ
TRJC226M020RRJ
TRJC226M020RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 22uF 20% ESR = 650mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJC226M020RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC226M020RRJ TRJC226M020RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 22uF 20% ESR = 650mOhm