Продукція > KYOCERA AVX > TRJC335K050RRJ
TRJC335K050RRJ
TRJC335K050RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 3.3UF 10% 50V 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF +/-10% 50V.
Інші пропозиції TRJC335K050RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC335K050RRJ TRJC335K050RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF +/-10% 50V