Продукція > AVX > TRJC336K010RRJ
TRJC336K010RRJ
TRJC336K010RRJ AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF +/-10% 10V
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJC336K010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC336K010RRJ TRJC336K010RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 10V 2312
товару немає в наявності
TRJC336K010RRJ TRJC336K010RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF +/-10% 10V