Продукція > KYOCERA AVX > TRJC336K020RRJ
TRJC336K020RRJ
TRJC336K020RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 10% 20V 2312
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF +/-10% 20V.
Інші пропозиції TRJC336K020RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC336K020RRJ TRJC336K020RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF +/-10% 20V