Продукція > KYOCERA AVX > TRJC475K035RRJ
TRJC475K035RRJ
TRJC475K035RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.41Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 9500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.41Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC475K035RRJ TRJC475K035RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF +/-10% 35V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TRJC475K035RRJ TRJC475K035RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
Мінімальне замовлення: 5
TRJC475K035RRJ TRJC475K035RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF +/-10% 35V