Продукція > KYOCERA AVX > TRJC686K010RRJ
TRJC686K010RRJ
TRJC686K010RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 68UF 10% 10V 2312
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 490mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 68UF 10% 10V 2312, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 490mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC686K010RRJ TRJC686K010RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 68UF 10% 10V 2312
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 900 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TRJC686K010RRJ TRJC686K010RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 10% 2412 ESR= 490 mOhm