Продукція > KYOCERA AVX > TRJC686M010RRJ
TRJC686M010RRJ
TRJC686M010RRJ KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 20% ESR = 490mOhm
на замовлення 317 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TRJC686M010RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJC686M010RRJ TRJC686M010RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 20% ESR = 490mOhm