Продукція > KYOCERA AVX > TRJD106K035RRJ
TRJD106K035RRJ
TRJD106K035RRJ KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 16500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 35V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD106K035RRJ TRJD106K035RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10UF/35V 10%ESR800 7 343-31
на замовлення 34 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TRJD106K035RRJ TRJD106K035RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 35V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V