Продукція > KYOCERA AVX > TRJD156M035R0225
TRJD156M035R0225
TRJD156M035R0225 KYOCERA AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 15uF 20% ESR = 225mOhm
на замовлення 411 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD156M035R0225 TRJD156M035R0225 Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 15uF 20% ESR = 225mOhm