Продукція > KYOCERA AVX > TRJD225K050R1200
TRJD225K050R1200
TRJD225K050R1200 KYOCERA AVX
TRJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 50V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 50V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD225K050R1200 TRJD225K050R1200 Виробник : KYOCERA AVX TRJ.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 10% 50V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
TRJD225K050R1200 TRJD225K050R1200 Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF +/-10% 50V ESR=1200