TRJD225M050RRJ
TRJD225M050RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 50V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF +/-20% 50V.
Інші пропозиції TRJD225M050RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJD225M050RRJ TRJD225M050RRJ Виробник : AVX Corporation trj.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 50V 20% 2917
товару немає в наявності
TRJD225M050RRJ TRJD225M050RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF +/-20% 50V