Продукція > AVX > TRJD226K020R0150V
TRJD226K020R0150V
TRJD226K020R0150V AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 22uF 10% ESR = 150mOhm
Написати відгук